ÜRÜN: GALATA KETEN PEŞTEMAL ÖLÇÜ/EBAT: 100 x 180     Galata keten peştemal %50 doğal pamuk ipliğinden %50 keten ipliğinin bileşiminden oluşmuş olup bunun yanı sıra günlük kullanımınızda  ya da spa , plaj dilediğiniz heryerde kullanabileceğiniz yumuşak ve ince yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayacaktır..

ÜRÜN: SULTAN PEŞTEMAL ÖLÇÜEBAT: 100 x 180     Sultan peştemal %100 pamuk ipliğinden dokunmuş olup yumuşak,ince ve emici yapısı doku itibariyle en eski peştemal desenlerinden olan sultan peştemal  eski sultan hamamlarındaki kültürel atmosferi üzerinizde hissettirecek..

ÜRÜN: BALON PEŞTEMAL EBATÖLÇÜ: 100 x 180       Balon peştemal %100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup yapısı itibariyle çift katlı bir dokudur, oldukça yumuşak olan bu peştemalimizi hem peştemal hem şal fular olarakta kullanabilirsiniz

ÜRÜN: SULTAN BAMBU SET PEŞTEMAL ÖLÇÜEBAT: 90 x 170 ÖLÇÜEBAT: 45 x 90 (peşkir)      Sultan bambu set peştemal %50 doğal pamuk ipliği %50 bambu ipliğinden dokunmuş oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Ayrıca peşkiriyle birlikte set haline getirilmiş el havlusu ya da baş havlusu olarak kullanabileceğiniz bu yumuşacık peştemal setini yanınızdan hiç...

ÜRÜN: GÜLBAHAR PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Gülbahar peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup daha renkli cizgilere sahip olmasıyla vazgeçemeyeceğiniz bir ürünümüzdür.

ÜRÜN: TAŞLAMA PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 90 x 170     Taşlama peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup ponza taşlarıyla eskitme çalışması yapılmıştır, Alışılmış peştamal formlarından farklı vintage (eskitme) sevenler için oldukça güzel bir ürün..

ÜRÜN: ZEBRA PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Zebra peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup desenleri ismi üzerine Zebra atından esinlenilmiş farklı renklerde dikkat çekici bir ürün..

ÜRÜN: ÇİZGİLİ KETEN PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 90 x 170     Çizgili keten peştemal % 50 keten % 50 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup daha ince minimalist çizgilere sahip naturel yumuşak dokusuyla sizleri bekliyor.. 

ÜRÜN: AHENK PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Ahenk peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup renk tonlamalarının etkili uyumu ile üretilmiş bir ürünümüzdür..

ÜRÜN: BAL SULTAN PEŞTEMAL SET ÖLÇÜ: 100 x 180 ÖLÇÜ: 50 X 90    Bal sultan peştemal %100 pamuk ipliğinden dokunmuş olup yumuşak,ince ve emici yapısı doku itibariyle en eski peştemal desenlerinden olan sultan peştemal  eski sultan hamamlarındaki kültürel atmosferi üzerinizde hissettirecek..

ÜRÜN: BÜRÜMCÜK PEŞTEMAL ÖLÇÜ : 75 x 160   Bürümcük peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup naturel bir dokuya sahip yumuşak şal-fular olarakta değerlendirebileceğiniz bir ürünümüzdür..

ÜRÜN: ÇAPRAZ PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180      Çapraz peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup ismini dokuma özelliğinden almış en eski peştemal desenlerinden olan ve oldukça çok renk argesi olan yetmişe yakın renk çeşidi ile en eski kara tezgahlarda emekçi zanaatkar dokuma ustalarımızın ürettiği su emiciliği yüksek özel bir ürünümüzdür..

ÜRÜN: ÇEHRE PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 90 x 170     Çehre peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup farklı tonlama renklerde çalıştığımız ince su emiciliği yüksek bir ürünümüzdür..

ÜRÜN: DERVİŞ PEŞTEMAL  ÖLÇÜ: 90 x 170    Derviş peştemal % 40 doğal pamuk ipliğinden, % 30 bambu ipliği ve % 30 keten ipliğinin bileşiminden oluşan bu peştemalimiz oldukça yumuşak bir dokusu ve ince oluşu şal-fular olarak kullanmanıza olanak sağlayacaktır..

ÜRÜN: ELMAS SİMLİ PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Elmas simli peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup üzerindeki simli ipliğin peştemale vermiş olduğu dokunuş sizin özel olmanızı hissettirecek..

ÜRÜN: GÜL JAKARLI PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Gül jakarlı peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup üzerindeki motiflerin ananelerimizin sandıklarındaki eski peşkirlerden (havlulardan) esinlenerek dokuduğumuz bir ürünümüzdür..

ÜRÜN: KARAGÖBEK PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180    Karagöbek peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup çok eski bir desendir farklı renk seçenekleriyle daha çok ev dekorasyonunda koltuk şalı,masa örtüsü,yer minderleri vb. bir çok alanda aksesuar olarak kullanılabilmektedir.

ÜRÜN: KARMA PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Karma peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup ana hatları itibariyle daha düz formda kendine  has bir örgüye sahip farklı renk seçenekleriyle göze çarpan sadeliği ön planda tutuyorsanız sizin için ürettiğimiz bir üründür.

ÜRÜN: KETEN PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Keten peştemal % 30 doğal pamuk ipliği ,% 70 keten iplik bileşiminden oluşan oldukça ince iplikler ile dokuduğumuz keten peştemalimiz şal,fular ve pareo olarakta kullanabileceğiniz bir ürünümüzdür.

ÜRÜN: LALEZAR PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180    Lalezar peştemal % 100 doğal pamuk ipliği ile dokunmuş olup eski osmanlı dönemine ait peştemal motiflerini üzerinde barındıran sultanların vazgeçemediği peştemal desenlerinden birtanesidir.

ÜRÜN: LİMAN PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Liman peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup canlı renklerde ve peştemalin klasik çizgilerine sahip göz kamaştıran bir ürünümüzdür.

ÜRÜN: NARİN PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180      Narin peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup ismini dokumasından alan oldukça ince olan Narin peştemal,şal,fular ve pareo olarakta kullanabileceğiniz yumuşak bir dokuya sahip el tezgahında üretilmiş bir üründür..

ÜRÜN: SULTAN SOFT PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 X 180     Sultan soft peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup oldukça yumuşak bir dokuya sahip farklı renk seçeneklerine sahip bir ürünümüzdür.

ÜRÜN: TAŞ BASKI PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 90 x 170      Taş baskı peştemal % 50 doğal pamuk ipliği, % 50 keten iplikten dokunmuş olup çok yumuşak bir dokuya sahip üzerine büyük bir özveriyle yapılmış el oyması ahşap kalıplarla kök boyalar kullanılarak usta eller ile basılmış en ayrıcalıklı ürünümüz peştemal,şal,pareo,masa örtüsü vb. birçok alanda kullanabileceğiniz...

ÜRÜN: TONLAMA PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180     Tonlama peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup daha kalın çizgilere sahip doku olarak ince ve yumuşak olmasıyla peştemal,şal, pareo gibi kullanabileceğiniz bir üründür.

ÜRÜN: TONLAMA PEŞTEMAL SET ÖLÇÜ: 100 x 180 ÖLÇÜ: 45 x 90 (PEŞKİR)      Tonlama peştemal set % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş , banyo,plaj,hamam vb. birçok yerde kullanabileceğiniz su emiciliği yüksek renkli çizgi tonlamaları ile ilgi odağı olacaksınız..

ÜRÜN: YAKAMOZ PEŞTEMAL ÖLÇÜ: 100 x 180      Yakamoz peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş su emiciliği yüksek oranda olan farklı renk seçenekleri ile sizleri bekliyor..

ÜRÜN: YELKEN PEŞTEMAL  ÖLÇÜ: 100 x 180     Yelken peştemal % 100 doğal pamuk ipliğinden dokunmuş olup yapı itibariyle biraz daha kalın dokuda olan beyaz üzeri farklı renk seçenekleri ile yelken sizlerle..